Skip to content

Uprawnienia energetyczne

Kursy elektryczne, energetyczne i gazowe organizowane są dla osób pragnących uzyskać bądź też przedłużyć uprawnienia tzw. G1, G2 i G3. Skierowane są m.in. do elektryków, ciepłowników, osób obsługujących sprężarki, gazy techniczne, instalacje gazów lub też palaczy. Szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe pozwalają na nabycie uprawnień przez eksploatujących i dozorujących urządzenia i sieci energetyczne, cieplne i gazowe.

Szkolenia energetyczne dzielą się na dwa rodzaje:

  • ,,E” eksploatacja, które są podstawowymi uprawnieniami do obsługi.
  • ,,D” Dozór, które kierowane są do osób zajmujących się projektowaniem sieci, znajdujących się na wyższych stanowiskach.

Elektryczne G1, Ciepłownicze G2, Gazowe G3,

Grupa G1 uprawnienia elektryczne: Szkolenie skierowane jest dla osób, które zajmują się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Grupa G2 uprawnienia energetyczne: To szkolenie powinni odbyć palacze kotłów, serwisanci, spawacze sieci i instalacji energetycznych pracujący przy urządzeniach, które zużywają ciepło.

Grupa G3 uprawnienia gazowe: Osoby pracujące i zajmujące się dozorem i eksploatacją instalacji i sieci gazowych, które to korzystają z paliwa gazowego powinny skorzystać z tego szkolenia.

Najbliższy termin szkolenia

godzina: –

miejsce:  –

Czas trwania

5h zajęć teoretycznych

CENA

  • Szkolenie ,,E” lub „D” 120zł
  • Szkolenie łączone ,,E” + „D” 160zł
  • Egzamin ,,E” lub „D” 310 

Więcej informacji

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy kategorii A w najlepszej szkole jazdy w Opolu? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.