Skip to content
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02_mobile

Adrian Bernadzik

Instruktor

Miły, cierpliwy, wymagający i zawsze uśmiechnięty instruktor z długoletnim doświadczeniem. Lubiany przez kursantów za spokój, opanowanie i poczucie humoru. Nie boi się wyzwań. Szybko dostrzega i koryguje popełniane przez kursantów błędy. Potrafi zmotywować do jazdy nawet najbardziej „opornych”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B

Adrian Bernadzik_m

Rafał Dudek

Instruktor

Wytrwały, uprzejmy, a przede wszystkim wymagający instruktor. Lata doświadczenia sprawiły, że każdy kursant wychodzi zadowolony. Rafałowi zawsze towarzyszy dobry humor, za który klienci go uwielbiają. Nauka w takiej atmosferze to przyjemność. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji, czyli motocyklom.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2AB

 

Rafał Dudek_m

Gracjan Grela

Wiceprezes Zarządu i Instruktor szkoleń UDT

GEPARD-Instruktorzy_Gracjan-Grela

Dorian Macyszyn

Instruktor

Instruktor nauki jazdy z powołania. Wkłada serce w to co robi. Wiedzę i własne doświadczenie przekazuje niezwykle rzeczowo. Uwzględniając indywidualne cechy i preferencje kursantów dostosowuje szkolenie w taki sposób, aby było najbardziej efektywne.

Jego motto: „Nie sztuką jest zdać egzamin, lecz zrozumieć zasady, a sukces, to stosować umiejętności w praktyce na co dzień i na zawsze”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B

Dorian_m

Józef Grela

Instruktor

Józef jest jednym z Naszych najbardziej doświadczonych instruktorów. Jesteśmy dumni, że w Naszym gronie mamy specjalistów takich jak Józef.  Perfekcja, opanowanie, anielska cierpliwość i wiedza, to jego cechy rozpoznawcze. Przez ponad 40-sto letni okres pracy w zawodzie wyszkolił setki osób, w tym wiele kobiet na wyższe kategorie.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABCDBECEDET .

Instruktor techniki jazdy kategorii:
od C do D

GEPARD-Instruktorzy_Jozef-Grela

Piotr Kinder

Instruktor

Szkoleniem kierowców zajmuję się od 1992r. Dla Piotra praca to pasja. Podstawowa zasada jaką się kieruje to „zobowiązanie wobec ludzi”. Bezkonfliktowa osobowość w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego kursanta czynią Piotra instruktorem uniwersalnym aczkolwiek zawsze skutecznym.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2AB, BECCET 

GEPARD-Instruktorzy_Piotr-Kinder

Jowita Stanisz

Kierownik ośrodka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

GEPARD-Instruktorzy_Jowita-Stanisz

Kenzo

Pracownik wszechstronny

Serwal sawannowy (Leptailurus serval) – jest mniejszym bratem geparda. Doskonały łowca, skoczek i sprinter. W OSK Gepard odpowiedzialny jest za przywitanie klientów, dba też o dobrą atmosferę podczas wykładów. 😻Kenzo jest maskotką firmową i duszą towarzystwa. Spotkacie go w naszej siedzibie przy ul. R. Horoszkiewicza 2B w Opolu. Najczęściej wyleguje się w gabinecie Prezesa lub przechadza się korytarzami.

Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt i kotów do odwiedzenia Serwala w Gepardzie 😉

Występowanie serwala

IMG_8886