Skip to content
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02_mobile

Adrian Bernadzik

Instruktor

Miły, cierpliwy, wymagający i zawsze uśmiechnięty instruktor z długoletnim doświadczeniem. Lubiany przez kursantów za spokój, opanowanie i poczucie humoru. Nie boi się wyzwań. Szybko dostrzega i koryguje popełniane przez kursantów błędy. Potrafi zmotywować do jazdy nawet najbardziej „opornych”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B

Adrian Bernadzik_m

Rafał Dudek

Instruktor

Wytrwały, uprzejmy, a przede wszystkim wymagający instruktor. Lata doświadczenia sprawiły, że każdy kursant wychodzi zadowolony. Rafałowi zawsze towarzyszy dobry humor, za który klienci go uwielbiają. Nauka w takiej atmosferze to przyjemność. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji, czyli motocyklom.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2AB

 

Rafał Dudek_m

Dorian Macyszyn

Instruktor

Instruktor nauki jazdy z powołania. Wkłada serce w to co robi. Wiedzę i własne doświadczenie przekazuje niezwykle rzeczowo. Uwzględniając indywidualne cechy i preferencje kursantów dostosowuje szkolenie w taki sposób, aby było najbardziej efektywne.

Jego motto: „Nie sztuką jest zdać egzamin, lecz zrozumieć zasady, a sukces, to stosować umiejętności w praktyce na co dzień i na zawsze”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B

Dorian_m

Józef Grela

Instruktor

Józef jest jednym z Naszych najbardziej doświadczonych instruktorów. Jesteśmy dumni, że w Naszym gronie mamy specjalistów takich jak Józef.  Perfekcja, opanowanie, anielska cierpliwość i wiedza, to jego cechy rozpoznawcze. Przez ponad 40-sto letni okres pracy w zawodzie wyszkolił setki osób, w tym wiele kobiet na wyższe kategorie.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABCDBECEDET .

Instruktor techniki jazdy kategorii:
od C do D

GEPARD-Instruktorzy_Jozef-Grela

Gracjan Grela

Kierownik Ośrodka

GEPARD-Instruktorzy_Gracjan-Grela

Piotr Kinder

Instruktor

Szkoleniem kierowców zajmuję się od 1992r. Dla Piotra praca to pasja. Podstawowa zasada jaką się kieruje to „zobowiązanie wobec ludzi”. Bezkonfliktowa osobowość w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego kursanta czynią Piotra instruktorem uniwersalnym aczkolwiek zawsze skutecznym.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2AB, BECCET 

GEPARD-Instruktorzy_Piotr-Kinder

Andrzej Ledwig

Instruktor

Instruktor z niebywałym doświadczeniem. Ponad 40-sto letni okres pracy w zawodzie czyni Andrzeja fachowcem w swojej dziedzinie. Początkowo jako instruktor, potem i założyciel szkoły jazdy może pochwalić się ogromną liczbą wyszkolonych kierowców jaki i instruktorów. Wieloletni instruktor nauki jazdy w PZMOT, obecnie zasila Nasze szeregi co jest dla Nas szczególną wartością.

Motto:” Jestem przyjaźnie nastawiony do każdego kursanta. Gdybym nie kochał tej pracy, nie byłbym przez 42 lata instruktorem nauki jazdy”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABC, T 

GEPARD-Instruktorzy_Andrzej-Ledwig

Alfred Woś

Instruktor

Perfekcyjne połączenie opanowania z doświadczeniem – nie boi się wyzwań. Nie ma kursanta, z którego nie zrobiłby kierowcy.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B.

GEPARD-Instruktorzy_Alfred-Wos

Bernadeta Woś

Pracownik biurowy

GEPARD-Instruktorzy_Bernadeta-Wos

Freddie

Pracownik wszechstronny

Serwal sawannowy (Leptailurus serval) – jest mniejszym bratem geparda. Doskonały łowca, skoczek i sprinter. W OSK Gepard odpowiedzialny jest za przywitanie klientów, dba też o dobrą atmosferę podczas wykładów. 😻Freddie jest maskotką firmową i duszą towarzystwa. Spotkacie go w naszej siedzibie przy ul. R. Horoszkiewicza 2B w Opolu. Najczęściej wyleguje się w gabinecie marketingu lub przechadza się korytarzami.

Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt i kotów do odwiedzenia Serwala w Gepardzie 😉

Występowanie serwala

FREDDIE_m