Skip to content
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02
GEPARD-Instruktorzy-Wszyscy-02_mobile

Józef Grela

Instruktor

Józef jest jednym z Naszych najbardziej doświadczonych instruktorów. Jesteśmy dumni, że w Naszym gronie mamy specjalistów takich jak Józef.  Perfekcja, opanowanie, anielska cierpliwość i wiedza, to jego cechy rozpoznawcze. Przez ponad 40-sto letni okres pracy w zawodzie wyszkolił setki osób, w tym wiele kobiet na wyższe kategorie.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABCDBECEDET .

Instruktor techniki jazdy kategorii:
od C do D

GEPARD-Instruktorzy_Jozef-Grela

Gracjan Grela

GEPARD-Instruktorzy_Gracjan-Grela

Piotr Kinder

Instruktor

Szkoleniem kierowców zajmuję się od 1992r. Dla Piotra praca to pasja. Podstawowa zasada jaką się kieruje to „zobowiązanie wobec ludzi”. Bezkonfliktowa osobowość w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego kursanta czynią Piotra instruktorem uniwersalnym aczkolwiek zawsze skutecznym.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2AB, BECCET 

GEPARD-Instruktorzy_Piotr-Kinder

Andrzej Ledwig

Instruktor

Instruktor z niebywałym doświadczeniem. Ponad 40-sto letni okres pracy w zawodzie czyni Andrzeja fachowcem w swojej dziedzinie. Początkowo jako instruktor, potem i założyciel szkoły jazdy może pochwalić się ogromną liczbą wyszkolonych kierowców jaki i instruktorów. Wieloletni instruktor nauki jazdy w PZMOT, obecnie zasila Nasze szeregi co jest dla Nas szczególną wartością.

Motto:” Jestem przyjaźnie nastawiony do każdego kursanta. Gdybym nie kochał tej pracy, nie byłbym przez 42 lata instruktorem nauki jazdy”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABC, T 

GEPARD-Instruktorzy_Andrzej-Ledwig

Henryk Ledwig

Instruktor

Henryk jest najlepszym przykładem dziedziczenia pasji rodzinnej. To prawdziwy kierowca od urodzenia😎. Kilka lat od otrzymania prawa jazdy postanowił sam uczyć innych. Do dziś robi to z ogromnym zaangażowaniem i tym samym błyskiem w oku co ponad dwadzieścia lat temu, gdy zaczynał przygodę jako instruktor w swojej pierwszej szkole nauki jazdy. Nie da się ukryć, że oprócz wiedzy i umiejętności jest w nim ciągła chęć do samodoskonalenia się i poprawiania jakości szkoleń.  Nasi kursanci do dziś pozdrawiają Henia zza kierownicy swoich pojazdów, to najlepszy dowód na wyjątkowe relacje między uczniem i nauczycielem, które zostają w pamięci na długo. Doskonały kontakt z kursantami zawdzięcza swoim szerokim zainteresowaniom: motoryzacja, sport, technika i sztuka to tylko część tematów, które sprytnie wplecione w lekcje nauki jazdy skutecznie rozluźniają atmosferę i redukują stres za kierownicą.

Motto: „Jechać, nie oznacza jeździć”.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2A, B

GEPARD-Instruktorzy_Henryk-Ledwig

Wioletta Łasica

Instruktor

Szczegółowy i wymagający instruktor, który swoje życiowe pasje realizuje w codziennej pracy.  Zapalona motocyklistka.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
AMA1A2ABBE, C, T

GEPARD-Instruktorzy_Wioletta-Lasica

Marcin Mielniczuk

Kierownik Ośrodka

GEPARD-Instruktorzy_Marcin-Mielniczuk

Alfred Woś

Instruktor

Perfekcyjne połączenie opanowania z doświadczeniem – nie boi się wyzwań. Nie ma kursanta, z którego nie zrobiłby kierowcy.

Instruktor nauki jazdy kategorii:
B.

GEPARD-Instruktorzy_Alfred-Wos

Jowita Stanisz

Kierownik ośrodka

GEPARD-Instruktorzy_Jowita-Stanisz

Bernadeta Woś

Pracownik biurowy

GEPARD-Instruktorzy_Bernadeta-Wos